NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ, НО СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ !
 
ИндексВходГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 бан без причина...!?!?!?

Go down 
АвторСъобщение
seriozen
Сървър Админ
Сървър Админ



Брой мнения : 2
Join date : 06.10.2012

бан без причина...!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: бан без причина...!?!?!?   бан без причина...!?!?!? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2012 2:13 pm

|CS-DIGITAL| Banned from : CS-DIGITAL GAMING (Dust2)
|CS-DIGITAL| Nick : nqma proshka | IP : 94.190.193.17 : 52467
|CS-DIGITAL| From Admin : unique' | Date : 10/06/2012 - 17 : 09 : 47
|CS-DIGITAL| Reason : waller | Ban time : for 10080 min

Kicked :"waller (banned for 10080 min)"
Complet


незнам каде да ви дам снимки ли демота ли незнам какво искате ама ме баннаха предималко както си играя хахаха редовен съм в сървъра не играя с хак...чак ми е смешно
Върнете се в началото Go down
Hade$
Гост




бан без причина...!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: бан без причина...!?!?!?   бан без причина...!?!?!? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2012 10:15 pm

neznam kak da vi go kaja ama mi pisna ot nqkakvi pislemeta da sa mi admini a da bannvat bez da ima nqkakva prishina vlqzal nqkoi malko po dobar ot tqh i kato gi bie i vednaga bann predi malko me bannaha i to za bez nishto pone nqkakvo demo da se pravi na igrachite za da se vidi kak e v deistvitelnosh vzemete malko opravete adminite da sa nqkoi po seriozni igrachi ne 13-14 godishni hlapasi az tazi igra q igraq ot kakto e sazdadena i kato gi biq vednaga bann kakvo da naravq da se pravq che nemoga da igraq li taka che vzemete slojete 3-4 admini samo i da nqma tapi lapetii deto mi prashtat SMS-si zsamo i samo da stanat admini za da se pravqt elkate vijteme az sam admin
Върнете се в началото Go down
 
бан без причина...!?!?!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бан без причина :/
» Бан без причина от I'm a Ninja
» Бан без причина!!! ама никаква
» ninjata e aim a banva men iskaite mu demoto da vidite toi ako e pi4 6te vi gi dade

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NestLe#[Dust2-OnLy]  :: СЪРВЪР(И) НА NestLe#[Dust2-OnLy] :: ОПЛАКВАНЕ ОТ АДМИНИСТРАТОР-
Идете на: