NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ, НО СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ !
 
ИндексВходГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Бях баннат...

Go down 
АвторСъобщение
nero8998
Гост




Бях баннат... Empty
ПисанеЗаглавие: Бях баннат...   Бях баннат... Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 4:49 pm

Най-важно е подчертано.

Бях баннат защото явно ми проварвя малко играта. убих един админ 2-3 пъти и тои ме банна(permanently), да може да изглежда че играя с wall или aim, но с хакове играех преди(не в този сървър) и изобщо не е забавно... Сигнализираха хората за хакери като има и никой не беше казал че аз съм с хак също... вече се опитвам да правя wallbang-ове, но не съм добър(гледам по демиджа който се изписва на екрана) опитвам да съм по-предпазлив когато нямам пари за следващия рунд или имам хубаво оръжие... Не знам защо този админ си помисли че съм с хак понеже го видях как минава на qrd на de_dust2(първия) и взех да го гоня към терористката база, огледах се кадето е тунела на терористите и големия кашон и го убих... след това чух друг на вратата(sounder съм) и взех да стрелям на spray и му взех 11 hp тогава получих това съобщение:

***You were banned from this server!***
|CS-DIGITAL| Banned from : CS-DIGITAL GAMING (Dust2)
|CS-DIGITAL| Nick : |!Zer0_DeaGL3!|eem8998 | IP : 87.97.223.168 : 27005
|CS-DIGITAL| From Admin : ncuxonaT` | Date : 10/17/2012 - 19 : 10 : 13
|CS-DIGITAL| Reason : hack | Ban time : permanently

Моля ви не отнемайте правата на този админ(освен ако не създава и други проблеми) но моля ме unbannete, много харесвам сървара винаги има много хора и всички са много добри играчи
Върнете се в началото Go down
 
Бях баннат...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Баннат без основание

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NestLe#[Dust2-OnLy]  :: СЪРВЪР(И) НА NestLe#[Dust2-OnLy] :: ОПЛАКВАНЕ ОТ АДМИНИСТРАТОР-
Идете на: