NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ, НО СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ !
 
ИндексВходГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 smeshen ban

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
nvm
Гост




smeshen ban Empty
ПисанеЗаглавие: smeshen ban   smeshen ban Icon_minitimeПон Ное 26, 2012 11:45 am

zashto po-diavolite me banvate ot serverite vi, niamam hack nishto, kakvi ste takiva hate-nati adminchenca smeshni, nicka mi e jaquelline, nai-malkoto v servera kato ocelia niakogo mi izpisva, shto da ne si rendia na harabiiata niakoi kazal li e, che cs-a se igrae bez rendene, gubite vie ot takiva neadekvatni proiavi : )
Върнете се в началото Go down
Welly
Сървър Админ
Сървър Админ
Welly


Брой мнения : 15
Join date : 26.06.2013

smeshen ban Empty
ПисанеЗаглавие: Re: smeshen ban   smeshen ban Icon_minitimeСря Юни 26, 2013 7:14 am

НЕ пиши на английски пиши на кирилица!!!!!!!! Темата отива в коша !!
Върнете се в началото Go down
Antiserum
Сървър Админ
Сървър Админ



Брой мнения : 1
Join date : 01.03.2014

smeshen ban Empty
ПисанеЗаглавие: Re: smeshen ban   smeshen ban Icon_minitimeСъб Мар 01, 2014 3:39 pm

И мен също ме баннаха, защото единия от админите му писна да го убивам и започна да ме псува. Аз като един уважаващ себе си човек му отвърнах и изядох бан заради това. НЕ се занимавай с глупости, всички админи в тоя сървър са някакви дечица... Пожелавам ви успех ! Банвайте още хора по тоя глупав начин....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





smeshen ban Empty
ПисанеЗаглавие: Re: smeshen ban   smeshen ban Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
smeshen ban
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NestLe#[Dust2-OnLy]  :: СЪРВЪР(И) НА NestLe#[Dust2-OnLy] :: NestLe#[Dust2-OnLy]-
Идете на: