NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ, НО СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ !
 
ИндексВходГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 изключително неспособен админ-несправедлив бан.

Go down 
АвторСъобщение
n4x > BoRn To KiLl YoU
Сървър Админ
Сървър Админ



Брой мнения : 3
Join date : 11.10.2013

изключително неспособен админ-несправедлив бан. Empty
ПисанеЗаглавие: изключително неспособен админ-несправедлив бан.   изключително неспособен админ-несправедлив бан. Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 8:08 am

Здравейте,в вашия сървар играя с два ника n4x > BoRn To KiLl YoU  и [Speed Zone] ^^ Prosto Nikoi ^^   . И с двата ника бях банван от изключително неспособни админи,който даже не си направиха труда да ми направят демо.Бил съм админ в 4 сървара но в 2 от тях неспособните или злобни админи гонещи играчите поради това че са идиоти биваха лишавани от права.Просто не разбрах защо ме бана. На главния админ ще му дам линк от които може да почерпи идеи за да си озапти некадърните админи-иначе би си опразнил сървара. http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1022   .В този сървар бях админ и повярвайте няма как някой админ да си банва ей така щот му е кеф,и сървара подържа постоянно играчи.А относно админа който ме бана-играя цс от 1999 година на 40 години съм в момента -дали въпросния фен не е бил под формата на течност в някви кесии?? Ето и линк за сваляне на демото ми моля включете си соунд и слушайте,пък дано въпросния админ научи поне нещо. http://dox.bg/files/dw?a=1ea06e56ba .
П.П.   Предварително благодаря че ще ми махнете несправедливия бан.
Върнете се в началото Go down
 
изключително неспособен админ-несправедлив бан.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Несправедлив Бан
» Изключително "справедлив" бан !!! хахахха
» Оплакване от админ GFy
» Кандидатура за админ
» Оплакване от Админ.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NestLe#[Dust2-OnLy]  :: СЪРВЪР(И) НА NestLe#[Dust2-OnLy] :: ОПЛАКВАНЕ ОТ АДМИНИСТРАТОР-
Идете на: