NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
NestLe#[Dust2-OnLy]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ, НО СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ !
 
ИндексВходГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Кандидатстване за Администратор - HerZ

Go down 
АвторСъобщение
HerZ
Гост




Кандидатстване за Администратор - HerZ Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатстване за Администратор - HerZ   Кандидатстване за Администратор - HerZ Icon_minitimeСря Апр 02, 2014 7:02 pm

1. Какво е вашето име и никнейм в сървърите? Мартин е името ми, nick - HerZ ermGx (INrush! ^), и h3mp- е официалния ми никнейм, с когото играех по турнирите на ESL.Eeu
2. На колко години сте? 18
3. От кога играете в сървърите ни и по колко часа дневно ще им отделяте? CS играя от 5 години, а в сървъра над година, но направих 6 месечна пауза, мога да отделям между 2-7 часа, най-много през уикендите, заради изпитите ми сега Smile
4. Защо искате да сте админ? За да има повече разбирателство, по-малко обиди и повече Fair Play
5. Какво не Ви харесва в сървърите? А какво искате да се промени? Сървъра е идеален, няма лаг, рядко има хакове, но няма да е лошо да има функции Gag i Mute.
6. Били ли сте админ преди? Къде? Преди година и 8-9 месеца, аз и един приятел ръководехме едни от най-добрите HNS, Kreedz i Classic сървъри, бил съм и в iPlay админ 4 месеца, но с друг никнейм.
7. Skype за връзка? aizenman1
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатстване за Администратор - HerZ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NestLe#[Dust2-OnLy]  :: СЪРВЪР(И) НА NestLe#[Dust2-OnLy] :: КАНДИДАДСТВАЙ ЗА АДМИНИСТРАТОР-
Идете на: